Vítejte na našich stránkách :))

Miluješ koně? Jsi tu správně!
Tento blog je jen a jen o nich.. +Trochu o nás..
Adminky, Kiki-Love-Horse a Týda-Koně-Hříbata...
Příjemnou zábavu!


Kiki: Kůň bez jezdce je pořád kůň, ale jezdec bez koně je jenom člověk
Týda: Njekrásnější pohled je z koňského hřbetu

--ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU--

Prosinec 2011

Po Vánocích aneb Šťastný nový rok xD

30. prosince 2011 v 10:34 | Kiki-Love-Horse |  Ostatní
HÍÍÍÍÍHÁÁÁ! :D Tak jak se máte po Vánocích? :D Já až na kašel a rýmu supeeeeer! :D Proč to takhle říkám? :DD Protože už se blíží nový rok a s ním za chvíli i jaro a koníci na mě čekají :DD Já vím jsem dneska v takový "divný" náladě :D No prostě suppppppppper!


Všem přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! :)


Překvápko! :D

14. prosince 2011 v 15:33 | Kiki-Love-Horse |  Ostatní
Ahoj! Mám pro vás překvápko! No ani takovéne když vám to řeknu :D Až bude 1. díl (vydání) Holek s koňmi dokončeno... Čeká ... vás.... WORD Kniha.... to znamená že to přepíšu do wordu a pak vám to sem vložím ;)

Super

5. prosince 2011 v 17:50 | Kiki-Love-Horse |  Ostatní
Rozhodně se koukněte zde: http://dusotkoni.blog.cz ! Je to supr :) Jsem tam zaregistrována a mám tam klisnu Finského koně jménem Fidelissime. Plno zábavy, pozvánky na závody od jiných stájí, koně(to hlavně :D), atd..


Ponny Magazine-10.strana

4. prosince 2011 v 14:08 | Kiki-Love-Horse+Wikipedie |  Ponny Magazine

Nový díl Ponny Magazine! :) Konečně..

Text: Wikipedie
Obrázky sháněla: Kiki-Love-Horse
Obrázky vyfotili: Nevím všechny..

Zbarvení

Existuje mnoho barev koní. Ty nejzákladnější jsou: Hnědák - od červenohnědé až po zlatou, vždy má černou hřívu, ocas a dolní část nohou. Vraník je celý černý, občas se objevují tzv. letní vraníci s hnědočernou srstí v zimě a černou v létě. Běluš vybělující má jako hříbě většinou hnědou nebo černou srst, ta se věkem vyběluje směrem od hlavy až po úplně bílou barvu.Bělouš nevybělující má bílou srst smíšenou s nějakou další barvou. Pak vzniká červený bělouš - jablečňák, hnědý bělouš, šedý bělouš - mourek… Nevybělující bělouši mají vždy hlavu tmavší, než zbytek těla. Albín má úplně bílou, někdy krémovější barvu, oči jsou často červené. Albín má kůži pod srstí růžovou, bělouš černou. Ryzák - srst v různých odstínech zlaté, stejnou barvu, světlejší, nebo tmavší má i hříva a ocas. Ale nikdy nejsou černé. Plavák má barvu do žluta či šeda, tmavou hřívu, ocas i nohy. Má vždy tzv. úhoří pruh a zebrování na nohou. Pokud nemá úhoří pruh, uvádí se to jako odchylka. Koně mají velice často vrozené odznaky (na hlavě např. hvězdu nebo lysinu, či nohou např. bílou korunku) a různé barvy kopyt. Existují i tzv. získané odznaky, mezi které patří například bílé skvrny po zranění, jizvy, výžehy nebo tetování. Ty vytvořené lidmi slouží k identifikaci jedinců.

Nový díl Ponny Magazine

3. prosince 2011 v 15:25 | Kiki-Love-Horse |  Ostatní
Zítranebo pozítří vám sem dám další díl Ponny Magazine ;) Doufám, že se bde líbit..

Spaní ve škole 29.-30.11.

1. prosince 2011 v 14:49 | Kiki-Love-Horse |  Ostatní
Spaní ve škole bylo supr x) Šli jsme stezku odvahy (kterou jsem šla s kamarádkou..) Ale já a Kačka (Nej kámoška) jsme jí dali až napodruhý, protože seKáťa rozbrečela kvůli strašidelnýmu příběhu co nám pan učitel vyprávěl. Paní učitelka všechno fotila. Hráli jsme různé hry, měli večeři a snídani, povídali jsme si a vyprávěli a když jsme měli spát tak jsem nemohla do 2 večer usnout, protože si tam pořád někdo povídal nebo si tam dávali kluci s holkama pusy. Já nikomu žádnou nedala, jelikož mi přišlo divný dát pusu někomu koho nemiluju. Jednomu klukovi bych dala ale byla jsem strašně ospalá a asi bych pořádně zčervenala. Rozpačitý