Vítejte na našich stránkách :))

Miluješ koně? Jsi tu správně!
Tento blog je jen a jen o nich.. +Trochu o nás..
Adminky, Kiki-Love-Horse a Týda-Koně-Hříbata...
Příjemnou zábavu!


Kiki: Kůň bez jezdce je pořád kůň, ale jezdec bez koně je jenom člověk
Týda: Njekrásnější pohled je z koňského hřbetu

--ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU--

Vraní ostrov1-4.Kapitola

22. června 2011 v 13:43 | Kiki-Parkuristka-Prucková |  Příběh-Vraní ostrov
,,Ne. Nebudou se McLooda starat... McLood pojede s námi!" oznámil jí otec.
,,Díky tatí" řekla Megan a objala ho... Potom rychle běžela do pokoje aby si zbalila ještě pro ní moc důležitou věc. Fotku na které byla první den ve stáji... Pamatovala si ten den jako by to bylo včera... Na fotce byli McLood, Megan, Susan a Tomas. Rychle ji zasunula do kapsy batohu.
Když už měli všichni zbaleno, začala večeře. ,,Tak co? Zbalili jste si vše?" zeptal se otec. Všichni přikývli. ,,Tak to máme do zítra hodně času... Až se navečeříme zbalíme i nábytek.. Kromě postelí, ty zbalíme ráno."
Megan co nejrychleji snědla a šla pomoc taťkovi... ,,Nepotřebuješ pomoc tatí?"
,,Ano potřebuji zlato.. A díky, že jsi teda souhlasila s tím stěhováním na Vraní ostrov" řekl jí otec a lišácky se usmál.
,,Není zač. Měli by jsme sebou, ale hodit, aby jsme to stihli do deseti hodin... Jinak bude máma nadávat" řekla a taky se na něj lišácky usmála.
Po hodině měli hotovo a máma akorád přišla. ,,Je čas jít do postele Megan. Max už je dávno v posteli. Tak jdi.." řekla a dala jí pusu na tvář. ,,Dobrou noc zlatíčko."
,,Dobrou mámí" řekla a usmála se. Uběhla hodina a Megan nemohla spát. Trochu jí ještě trápilo, že to tu musí opustit. Měla tu svoje dva kamarády a dokonce i stáj do které ráda chodívala. ,,Skusím si tam najít novou stáj" řekla si pro sebe. ,,A těším se trochu.. Hlavně když přijedou na léto Tomas a Susan..."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama