Vítejte na našich stránkách :))

Miluješ koně? Jsi tu správně!
Tento blog je jen a jen o nich.. +Trochu o nás..
Adminky, Kiki-Love-Horse a Týda-Koně-Hříbata...
Příjemnou zábavu!


Kiki: Kůň bez jezdce je pořád kůň, ale jezdec bez koně je jenom člověk
Týda: Njekrásnější pohled je z koňského hřbetu

--ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU--

Holky s konmi1-1.Kapitola

17. dubna 2011 v 12:09 | Kiki-Love-Horse |  Příběh-Holky s konmi
Bylo krásné horký letní den, když do stáje Lesní stezka přijela nová jezdkyně Christien Celestová. Byl tam i její otec a vypadal jako by byl nějaký boháč (což byl). To samé i Christien. Christien se tak, ale necítila. Nejraději by byla celé dny s konmi. Christien byla sice bohatá, ale milovala bláto na jezdeckých botách, vítr jak jí vlaje do vlasů a především koně. Byla už sice nějak zkušenější (vyhrála plno soutěží), ale chtěla být u trochu méně pokročilejších (pokročilí jezdci) než je ona. A tak se jí podařilo přemluvit otce i pana Dennyho Levinsna kterému stáj Lesní stezka patřila. Přišla se na ní podívat i Destiny Melsonová, která byla u pokročilích jezdců nejlepší.
,,Ahoj" řekla Destiny. ,,Ty si ta Christien, která vyhrála tolik soutěží? "
,,Ano jsem" odpověděla Christien. ,,A ty si ta nejlepší z pokročilejší Destiny, že jo? "
,,Jo jsem."
,,Hele vím, že se známe jen chvíli ale mohli bychom být kamarádky připadáš mi jako fajnová holka. A tím nemyslím nějaké strašně slavné modelky nebo tak. Nechtěla by si se se mnou kamarádit?" řekla Christien.
,,Jasně, rovnou ti to tu i ukážu."
,,Díky."
,,Nemusíš děkovat" řekla Destiny a začali s prohlídkou.

Po hodině se tu konečně Christien dokázala zorientovat. ,,Ahoj Christien" řekla nějaká holka.
,,Ahoj. Destiny kdo to je? A jakto, že ví jak s jmenuju? " zeptala se Christien.
,,No tebe zná na Lesní stezce každý. Jsi pro ni legenda." Začala ta holka. ,,Já jsem Helen."
,,Jo ta nejnafoukanější holka z Lesní stezky" urazila Destiny Helen.
,,No sice jsem tu jezdila dříve, ale to už je asi tři roky zpátky." Začala Christien s nekonečným vyprávěním. Když konečně vše řekla tak jí napadlo co může říct Helen aby jí neprovokovala nebo právě naopak. Prostě aby si s ní nemusela nikam chodit na nákupy, protože to Christien moc nebavilo, chodila do obchodáku jen když tam šla s matkou.
,,No, ale jak si myslím tebe baví nakupovat NON STOP, protože vidím ty holínky za tisíc dolarů od Michie diLondonové. A mě nakupování nebaví... No možná jen když se to týká koní, koně si kupuju ráda. Zatim mam koupeného jen jednoho a na tom tu budu jezdit a jmenuje se Dreamy " řekla Christien a ukázal na auto u kterého stáj krásný bělouš.
,,Ten je nádherný" řekla Helen. Kéž bych měla stejnýho. Kdybych ho měla byla bych na titulních stranách vše časopisů o modě."
Christien se na ní divně podívala. ,,Já bych nechtěla být na titulní straně nějakýho časopisu, mě stačí, že jsem v časopise Vysněný jezdecký sen což mi přijde otravné. A navíc s Dreamym skáču už celé roky a nikomu bych ho za nic neviměnila. Můj sen-ve kterém je samozřejmě i Dreamy-je mít vlastní stáj a koně v nich a učit mladé jezdce jezdit na koni" řekla Christien.
,, Už bys měla jít Helen" řekla Destiny. Helen byla hned pryč.
,,No tak o čem si budem povídat? Co třeba o koních? " zažertovala Christien.
,,Tak jo, ale první potřebuješ přezdívku. Všichni jí tu mají. Já jsem Desti. Helena je Helen a tak dále... Můžeš být třeba Christi. Dobře? " zeptala se Desti.
,,To je perfektní" řekla Christi a pustili se do povídaní o koních a ostatních věcí které na koni prožili.

,,Děvčata můžeme začít? Tak dobře konečně je tu klid. Desti přeskoč pomalu ten vodní příkop" řekl Denny. Desti pomalu přeskočila příkop.
,,Výborně Desti. A ted ty... jakou má Christien přezdívku? " zeptal se.
,,No její přezdívka je Christi" řekla Desti.
,, Dobře tak ted ty Christi" řekl Denny.
,,Moc ráda" řekla Christi a pomalu přímo nádherně s Dreamym přeskočila příkop.
,,Tohle se nedá popsat slovi Christi..." řekl Denny. ,,Připadal jsem si jako bych byl v nebi, konečně nikdo s velikánským talentem kromě Desti..."
,,Sejdem se ve 16:00 v GéPéčku" řekla Desti Christi. GéPéčko neboli Grácie a Potěšení, byla nejoblíbenější Destinina restaurace. Byla v obchodním centrum na náměstí hned vedle policejní stanice, kde pracoval Destinin otec.

,,Tak co bavila ses na tréninku? " zeptala se Desti.
,,Jo moc jako bych jela poprvé na koni. Tady je to jin než v minulé stáji Konské štěstí kam jsem chodila. Úplně jiné a lepší" přiznala se Christi. Hned co to dořekla přišla k jejich stolu nějaká holka.
,,Ahoj Lill" řekla Desti. ,,Vy se ještě asi neznáte... Lill to je Christien Celestová a Christi to je Lilly Lemonssová."
Podali si ruce a Lill řekla ,,moc mě těší a jsem ráda, že tě vidim mimo časopis."
,,Taky jsem ráda, že jsem tě poznala. Doufám, že budeme taky dobré kamarádky jako jsem ted s Desti" řekla Christi a usmála se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento příběh?

Ano moc!!! 78.9% (15)
Ne vůbec!!! 21.1% (4)

Komentáře

1 Týda Týda | E-mail | Web | 17. dubna 2011 v 20:33 | Reagovat

Hezkej příběh

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama